W dniach 19-20 marca 2009 roku miałem olbrzymią przyjemność prowadzić dwudniowe szkolenie dla z modelowania procesów biznesowych z wykorzystaniem języka UMLsuperman_emblem.  Olbrzymia przyjemność płynęła z kilku powodów. Po po pierwsze spotkałem specjalistów o dużym doświadczeniu zawodowym. Po drugie szkolenie uważam za udane, gdyż udało się zrealizować wszystkie zaplanowane ćwiczenia, także te do samodzielnego wykonania. Myślę, że podobnie jak ja myślą uczestnicy szkolenia co zostało uwidocznione w ankietach przeprowadzonych po szkoleniu. Otrzymałem same dobre i bardzo dobre noty a w punkcie za przygotowanie konsultanta otrzymałem wyłącznie bardzo dobre oceny.

Najważniejsze jest jednak to, że uczestnicy tego szkolenia, 4 osoby z jednej największej w Polsce firmy działającej na rynku bankowo-ubezpieczeniowym, szkoliły się za własne pieniądze i w ramach swojego urlopu wypoczynkowego. W tym miejscu chciałem wyrazić publicznie swoje słowa uznania dla osób, które wyłożyły swoje pieniądze po to by inwestować nie tylko w siebie ale de facto także w swojego pracodawcę. 

I na koniec najważniejsza nagroda dla mnie jako trenera i konsultanta. Pozwolę sobie zacytować jednego z uczestników: ?Na wstępie pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze szkolenia. Jeśli wcześniej miałbym wątpliwości, co do użyteczności modelowania rzeczywistości biznesowej w UML to szkolenie zupełnie by je unicestwiło. Moje oczekiwania w stosunku do szkolenia zostały zaspokojone 100%. ??

🙂

Technorati Tagi: modelowanie biznesowe,modelowanie procesów biznesowych,szkolenie,UML
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close