Kilka tygodniu temu (https://www.michalwolski.pl/2009/07/kkio-2009/) zapowiedziałem swój udział na Krajowej Inżynierii Oprogramowania. Tak tez się stało. 15 września w trakcie sesji pt: ?Modelowanie systemów? miałem okazję zaprezentować zarys metodyki WMB ( https://www.michalwolski.pl/wmb/).

Moje wystąpienie na temat ?Zwinnego modelowania wymagań biznesowych w wytwarzaniu oprogramowania? spotkało się się z życzliwym przyjęciem uczestników  XI Krajowej Konferencji Inżynierii Oprogramowania, które zaowocowało żywą dyskusją.

Na koniec dodam, że moje wystąpienie było afiliowane i wykonane na rzecz firmy, w której jestem konsultantem, co uczyniło ją jedną z nielicznych firm komercyjnych, które poddały swoje nowatorskie rozwiązania z zakresu inżynierii oprogramowania ocenie niezależnych ekspertów z tej dziedziny.

Publikacja, która ukazała się jako rozdział w książce (okładka poniżej),  świadczy o pozytywnej recenzji i akceptacji drogi rozwoju jaka została obrana w obszarze zwinnego modelowania.

image

Technorati Tagi: zwinne modelowanie,modelowanie
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close