W ostatnią sobotę na moim blogu wystartowały konsultacje online

Konsultacje online to usługa usługa doradztwa udzielana przez Internet za pomocą platformy o nazwie System Konsultacji Online (SKO). Platforma ta znajduje się pod adresem:

https://www.michalwolski.pl/konsultacje-online/

Konsultacje online są dedykowane tym wszystkim, którzy mają wątpliwości lub problemy związane z inżynierią oprogramowania a nie mogą (z różnych przyczyn) skorzystać z konsultacji tradycyjnych. Usługa ta świetnie się sprawdza w sytuacjach gdy rozwiązanie danego problemu musi nastąpić w miarę szybko. W najszybszym wariancie odpowiedź zostanie udzielona w przeciągu 24 godzin od odnotowania wpłaty.

Koszt jednej konsultacji online to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych. Każde zapytanie jest wyceniane indywidualnie a cena jest uzależniona nie tylko od złożoności pytania ale także od czasu realizacji usługi.

Myślę, że konsultacje online znajdą  przede wszystkim zastosowanie w sytuacjach gdy podczas pracy nad projektem wątpliwości pojawiają się sporadycznie i angażowanie zewnętrznych konsultantów do odpowiedzi na jedno lub kilka pytań jest nieopłacalne.

Konsultacje online to także anonimowość zadającego pytanie, gdyż zarówno w czasie korzystania z usługi dane osobowe mogą być nieprawdziwe a system płatności za te usługi po za adresem e-mail nie przekazuje żadnych danych osobowych płatnika.

Technorati Tagi: konsultacje,inżynieria oprogramowania
Reklama

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close