Dziś przyszedł moment, w którym podjąłem decyzję o napisaniu ostrzegawczego posta. Przed czym ostrzegam? Otóż na jesieni 2013 roku prowadziłem prace doradcze dla konsorcjum firm realizujących projekt w dla m. st. Warszawy.  Zlecenia na piśmie były od jednego z konsorcjantów a zadania od wszystkich. Efekt prac. Wszystkie prace zostały odebrane. Nie otrzymałem ani jednej uwagi. Problem jest niestety taki iż nie zostały opłacone faktury spowodowane zdaje się finansowymi trudnościami jednego z konsorcjantów (mojego niestety Zleceniodawcy) – firmy z Krakowa zajmującej się geodezją i informatyką.  

Nauka na przyszłość: umowa musi być podpisana z wszystkimi konsorcjantami, gdyż wtedy możną wnieść pozew wobec wszystkich Zleceniodawców.

Piszę to ostrzeżenie, gdyż myślę, że warto czasem ostrzec innych przed drobnym błędem, który może  być brzemienny w skutkach.

Tak przy okazji. Sprawa jest w sądzie. Mam nakaz zapłaty. Czuję jednak, że to nie koniec przygód. Niestety.

Reklama

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close