Zenterprise_architect_13godnie z zapowiedziami Enterprise Architect doczekał się 13 wersji. Sparx Systems dziś opublikował finalną wersję tego popularnego narzędzia. Publiczna kompilacja ma numer 1305.

Enterprise Architect 13 to nie tylko nowy interfejs nawiązujący do Office 2016, ale także i może przede wszystkim wsparcie Kanban oraz bardziej sensowne mechanizmy wspierające zarządzanie zmianą.

O Kanbanie pisałem w Kanban w Enterprise Architect 13 część 1 oraz Kanban w Enterprise Architect 13 część 2. Wsparcie zarządzania zmianą opisałem w poście Wersjonowanie w Enterprise Architect 13.

Poza tymi nowościami ważne dla mnie jest wsparcie przez Enterprise Architect notacji Archimate 3.0.  Pełna lista zmian w tej wersji jest po adresem: http://www.sparxsystems.com/products/ea/history.html

Pełna i aktualna wersja Enterprise Architect jest dostępna 1 rok od daty zakupu lub przedłużenia subskrypcji. Jeśli Twoja subskrypcja wygasła to w dowolnym momencie możesz ją wznowić bez dodatkowych kosztów. Ciekawy jestem co myślisz o nowej wersji Enterprise Architect 13.

 

 

 

 

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć tych HTML tagów i atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Close